Shop


  • Sa ei saa lisada toodet "Heegeldatud beebitekk" ostukorvi, kuna seda ei ole laos.
20170509_154248
20170509_154347

Heegeldatud beebitekk

75.00

Laost otsas

Tootekood: 290 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Toote kirjeldus

Meriinolõngast beebitekk on heegeldatud imepehmest 100% meriinolõngast ning voodriks mummuline minky fliis.

Teki mõõdud 70 x 70 cm

Meriinovill on saadud meriinolambalt. Meriinolamba vill on kõige peenem villa sort,  see on pehme ja õrn nahale ning seda kasutatakse eriti peente ja elegantsete esemete valmistamiseks.

Meriinovillast tehtud esemed sobivad erinevates tingimustes kandmiseks- talvel külmaga ei lase meriino kehale külma ligi olles samas pehme ja kerge; sporti tehes  lasevad meriinost esemed õhku läbi, kontrollivad niiskusetaset ehk siis ei lase kehal higiseks minna ning  samuti on meriinol antibakteriaalsed omadused. Erinevalt  traditsioonilisest  villast on meriino palju peenem, pehmem ja ei tekita sügelust, samuti sobivad need tooted tundlikele ning lanolliini allergia käes kannatavatele inimestele.

Kootud beebitekk või heegeldatud beebitekk – sellel ei ole tähtsust. Oluline, et tekk oleks looduslikest ja nahasõbralikest materjalidest .

Käsitööna valminud beebitekid on tehtud kindlasti palju suurema hoole ja armastusega, kui poest ostetud masstoodang. Igal beebil võiks olla kasvõi üks armas tekike, mida saab kaissu võtta, mida saab sooja saamiseks peale võtta või mida on vahest lihtsalt hea  närida või sakutada 🙂

Hooldusjuhend:

Kerge masinpesu, max 40°C / ära kasuta loputusvahendit / kuivata tasapinnal

Ärge peske eset liiga kuuma veega ja mitte loetada. Kuivatada tasapinnale laotatult (laual).

Võimalik tellida ka teistest värvides ja suurustes. Hind vastavalt teki mõõtudele!

Terneaeg  14 päeva